fbp

Proč vám rozumím a umím pomoci?

…byla jsem na tom stejně.

Jmenuji se Kamila,
jsem podnikatelka, transformační koučka, lektorka, speaker, ale i vášnivá milovnice cestování, zvířat, kundalini jógy a života.

Od dětství jsem milovala psychologii, východní filosofii, výživu a přitahovalo mě vše, co odhalovalo tajemství fungování světa, lidské mysli i principy štěstí. Přesto jsem nejdříve obětovala své zdraví své kariéře. Vybudovala jsem několik firem s týmem o stovkách lidí, založila svůj srdcový projekt Redline Expedition, zastupovala organizaci BPW ČR v OSN, splnila si sen vydáním knihy Putování za zvířaty, a ještě mnoho dalšího. Vše fungovalo až do bodu zlomu, kdy jsem ve velmi krátkém časovém úseku těžce vyhořela. Byla mi diagnostikována středně těžká deprese, spánková porucha, přibrala jsem 25 kg a můj do té doby super výkonný mozek se změnil na kaši.
Velmi rychle následovala psychospirituální krize. Vše přestalo dávat smysl. Moje energie se změnila na úroveň, kdy jsem se cítila živá mrtvá, ve stavu trvalého přežívání a boje o poslední zbytky energie. Přístup lékařů mi jednoznačně ukázal, že tudy cesta nevede. Byla by dlouhá a temná, s léky, bez řešení skutečných příčin a komplexního pohledu na věc. Se svým aktivním přístupem k životu a řešení problémů jsem se proto vrhla do hledání západních a východních zdrojů a velmi rychle a účinně se začala uzdravovat.

Využila jsem transformační potenciál vyhoření a psychospirituální krize k léčení, produktivním změnovým procesům a vystavění životní cesty odpovídající nově nabyté zkušenosti a moudrosti.

Protože potkávám vyčerpané, odpojené a vyhořelé ženy všude kolem sebe a jsme uprostřed epidemie adrenálního vyčerpání a chronické únavy, vytvořila jsem tento 6ti týdenní program, kde dostanete krok za krokem know how, abyste se mohly vrátit opět do plné síly, skvělé kondice a začaly žít svůj vysněný život naplno.

Přidejte se, uzdravte se a začněte si užívat svůj nový život.
Kamila

Restart energie: konec vyčerpání, přibírání na váze a špatné psychiky

…žij opět svůj osobní a pracovní život naplno!

Získej 3 snadné tipy pro větší energii.

Připojte se k našemu seznamu adresátů a získej ihned tipy, které zdvojnásobí tvojí energii již za několik dní.

Úspěšně jste se přihlásili k odběru! 3 tipy jsou na cestě.